Personifikované řešení pro komunikaci a práci na dálku

Řešení homeoffice na míru pro vaši firmu.

Pomůžeme vám přesunout práci do online

Váš firemní HomeOffice bude fungovat hladce.

+homeoffice  +komunikace  +týmy  +komunity
+projektové řízení  +plánování  +timesheet
+timemanagement  +deadline  +kalendář

Common Tongue

Propracovaný efektivní nástroj pro komunikaci na dálku. Pro firmy, velké korporáty, ale i pro soukromé účely – prostě pro všechny. Sdílená cloudová komunikace určená pro propojení týmů, více pracovních skupin, spolků, rodin… Ideální mezi zadavatele a zpracovatele, klienty a jejich agentury, nebo pro projektové řetězení více středisek. Dokonalý nástroj pro homeoffice. Geniálně jednoduché a intuitivní prostředí.

V základní verzi zcela ZDARMA a i tak naplněné chytrými  funkcemi. 

Nabízíme řešení, přizpůsobené na míru vaší firmě

+týmy  +projektové řízení  +plánování  +timesheet
+deadline  +finance +lorem ipsum

TeamIN

systém projektového řízení pro produkční a reklamní agentury. On-line řešení, které umožní všem členům týmu spravovat zakázky a projekty odkudkoliv, ať je to kancelář, kavárna nebo Home Office.

Je to interní zakázkový systém. Odbaví kompletní agenturní workflow od úvodních obchodních aktivit, přes správu dílčích úkolů až po fakturaci a archivaci zakázek. Díky strojovému designu je variabilní a jednoduše přizpůsobitelný vašim potřebám.

Ultimátní výkon a promyšlenost i přes nízké pořizovací náklady základní licence jsou jen jednou z mnoha výhod. Zajišťujeme kompletní servis od úvodní analýzy potřeb, přes nasazení, úpravy na přání a proškolení týmu.

Zajistíme hladké spuštění CloudOffice a zaškolení celé firmy.

Spoluvlastnění je trend doby!

Tyhle apky nemají jednoho majitele, ale patří všem, kdo je používaj. Je to bájo a ty se přidej vé.

více info tady

Let’s Start Something new
Say Hello!

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis.

Jsme nezávislí vývojáři a školitelé komunikačních systémů a projektového řízení. Více něž 15 let vytváříme ideální řešení projektového řízení a týmové komunikace. Vyvíjíme systémy vhodné pro práci na dálku a Home Office tak, aby jejich používání bylo maximálně jednoduché a efektivní. V týmu je umíme uvést do života, vyškolit i následně poradit, když je potřeba.